• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастичен Диносаурус Астронаут 3-Ти Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Диносаурус Астронаут 3-Ти Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Астронаутот на диносаурусите лебди во вселената со балон 3 кој го слави својот 3-ти роденден. Симпатичен роденденски подарок за вашето тригодишно дете! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Диносаурус Астронаут 3-То Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Јаглен Сива 5/6Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. роденден третиот простор подарок дете предучилишна детска облека облека.


Карактеристики на понудата

Слични понуди