• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Летни Машки Маици Секојдневна Маица Со Вкрстено Печатење Со Кратки Ракави Со Тркалезни Врвови На Вратот Маица За Одмор За Патување

Летни Машки Маици Секојдневна Маица Со Вкрстено Печатење Со Кратки Ракави Со Тркалезни Врвови На Вратот Маица За Одмор За Патување

 
DEN 244.80

Количина на стоки
Достапно

Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35" Големина : Л САД : 12 ЕУ : 42 БИСТА : 113см/44.49" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 23см/9.06" Должина : 74см/29.13" Големина : xl сад : 14 еу : 44 биста : 118см/46.46" рамо : 50см/19.69" ракав : 24см/9.45" должина : 76см/29.92" Големина : ххл сад : 16 еу : 46 Биста : 124см/48.82" Рамо : 52см/20.47" Ракав : 25см/9.84" должина : 78см/30.71" големина : хххл сад : 18 еу : 48 биста : 130см/51.18" рамо : 54см/21.26" ракав : 26СМ/10.24" должина : 80см/31.50" Пол : менокација : дневен и домашен Стил : Мода И рекреативна сезона : летен натпревар : маица врвовите МОЖЕ Да Се СОВПАДНАТ Со ХЕЛАНКИ, Тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, Јакни, кардигани, синџири за џемпери Итн. Прилики : оваа секојдневна кошула е убава за забава, одмор, плажа, клуб, дневна и летна облека.Тип на шема : Стил На Печатење : Секојдневно/Секојдневно што добивате : 1 Х Машка Кошула Обични машки кошули секојдневни стилски хенли кошули со кратки и долги ракави меки на допир за удобно носење, се чувствува одлично во текот на целиот ден. Кошули во Пар за мажи со панталони,шорцеви, стебла за пливање или други секојдневни панталони.Барајте лежерен, но класичен изглед . Дизајн : Стилска секојдневна машка кошула. Подароци за вашето момче, син, сопруг и себе си. Може Да Ги Носите Кошулите Како Кошули За Облекување Или Како Обични Кошули, Сето Тоа До Вашиот Личен Лајк.


Карактеристики на понудата

Слични понуди