• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Багалини Ел Пасо Крстот Торба

Багалини Ел Пасо Крстот Торба

 
DEN 727.52

Количина на стоки
Достапно

Безбедност и стил. Тоа е нашиот фокус со торбата со вкрстено тело ел пасо. Фали вграден рфид заштита за својата картичка слотови и џеб паричник, оваа направи-тоа-сите торба е совршен избор за долги патувања или секојдневни обврски. Прилагодлив ремен нуди сопствена удобност на оние екстра зафатени патувања, а телефонскиот џеб со брз пристап е задолжителен за модерниот патник. Елегантниот сребрен хардвер го додава завршниот допир на елегантниот Ел Пасо. Лесен, отпорен на вода. Рфид заштитени предниот џеб паричник организација. 3 картичка слотови. Прилагодлив ремен за вкрстено тело. Телефонски џеб за брз пристап.


Карактеристики на понудата

Слични понуди