• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стаменс Дизајн На Цвеќе Транспарентни Сандали Ѕиркаат Потпетици Сандали Чевли За Свадбена Забава За Жени

Стаменс Дизајн На Цвеќе Транспарентни Сандали Ѕиркаат Потпетици Сандали Чевли За Свадбена Забава За Жени

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : 1. Материјалот е гумена,ултра мека и удобна постава, амортизирана подножје, надворешен ѓон отпорен на лизгање.2. Стилски високи потпетици кристални свадбени чевли, модерен и уникатен изглед. можете да ставите совршена завршница на секоја облека за забава, работа, состанок, свадба.3. Дебели сандали со високи потпетици имаат лизгање и толку лесно се вадат.4. Ткаенини од висока класа и ригорозно производство само сакаат да ја исполнат вашата висока потрага по чевли.5. Овие супер трендовски влечки со високи потпетици се совршени за речиси секоја пригода.Забелешка : *Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект*ве Молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењеопис : ве Молиме погледнете ја табелата со големини За Столбови Со Навртки Дизајн На Цвеќе Транспарентни Сандали Ѕиркаат Потпетици На Прстите Сандали Чевли За Венчавки За Жени(Црвена,#39).


Карактеристики на понудата

Слични понуди