• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Летни Врвови Секојдневен Моден Елегантен Цветен Печатење Пуловер Копче Долни Кошули За Жени

Женски Летни Врвови Секојдневен Моден Елегантен Цветен Печатење Пуловер Копче Долни Кошули За Жени

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Пол : Женска Прилика : Секојдневен, Дневен Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузаматеријал : Памук,Спандекс4 со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн .1.Прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и поинаку. 2. за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат воumn или зима. 3.It изработен е од удобни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за фармерки или хеланки.5.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Дебелина : Стандардисезона : Целата Дебелина : Стандардна. 4 Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн. 5.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!. Материјал : Памук, Спандекс. 1.Прави Да Изгледате Толку Убаво,секојдневно, модно и Поинаку. 2. За На Отворено, Вокација, Спорт, Дневно фи и Ласкање На Сите Типови На Тело.Погоден За Двете Дами Или Тинејџерски Помлади Девојки Кои Носат Воumn Или Зима. 3.It Изработен е од удобни Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење.Одлично За Фармерки Или Хеланки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди