• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тинсонт Спортска Заштитна Опрема Скијачка Заграда Лизгање Рачен Штитник Надворешна Спортска Заштитна Опрема Бр. 2

Тинсонт Спортска Заштитна Опрема Скијачка Заграда Лизгање Рачен Штитник Надворешна Спортска Заштитна Опрема Бр. 2

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

распон стил="големина на фонт : 14px" >Карактеристики : Заштитна подлога овој сет на заштитни влошки може да ве спречи да бидете повредени во тешки услови. Ја исполнува curономската крива на ЈП.Дише овој производ е направен од дише мрежа и јп одбор. Одговара на дизајнот на кривата на дланката, тој е едноставен и убав. Лесно е за носење.Погоден За спорт Овој производ е погоден за спорт, како што се лизгање на ролери, лизгање, брзо лизгање итн.Меки влошки зашиените меки влошки можат подобро да ги заштитат грбот и зглобовите на рацете. Одговара на рацете и дише и удобно.Прилагодлив овој производ има повеќе прилагодливи ремени,еластичните прилагодливи ремени лесно се качуваат и исклучуваат. ГОЛЕМИНАТА И големината НА XS се погодни за деца, а големината На M и l се погодни за возрасни.Удобно подлогата за зглоб е изработена од мек и мрежест слој што дише, што го прави удобен за носење и нема да се трие со кожата и да предизвика гребнатини.Спецификации : Тип На Ставка : скијачки брејсматеријал : сунѓер боја : сива количина : 1 Големина На пар : XS/S/M/Litem Големина : 14*10*4cm/5.5*3.93*1.57 инч(L*W*H) (XS големина)15*10*4cm/5.9*3.93*1.57 инч (големина) 16*10*4см/6.29*3.93*1.57 инч (големина М) 17*10*4см/6.68*3.93*1.57 Инч (Л големина)Тежина : 100гр/3,53 мл(XS,s големина) 150гр/5,29 мл(м, л големина)Пакет : 1 Пар Заштитна подлога за скијачки протези. Овој сет на заштитни влошки може да ве спречи да бидете повредени во тешки услови. Ја исполнува curономската крива на ЈП. Дише. Овој производ е направен од мрежа за дишење и јп табла. Одговара на дизајнот на кривата на дланката, тој е едноставен и убав. Лесно е за носење. Погоден за спорт.


Карактеристики на понудата

Слични понуди