• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Богатствата на каролина PPP3245CNL YorkieCeramic Ноќно Светло, 6x4x3

Богатствата на каролина PPP3245CNL YorkieCeramic Ноќно Светло, 6x4x3

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Богатства НА каролина PPP3245 CNL Yorkieceramic Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојно Керамичко Ноќно Светло со специфични уметнички дела Од Јоркшир териер од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Јоркиецерамичка Ноќна Светлина предниот дел на ноќното светло е висок шест инчи и широк 4 инчи. Две вклучени завртки ја држат плочката во држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Спецификации Дизајн : Јорки / ли>. Големина : 6 х 4 во. Тежина : 1 килограми. - ШКУ : ЦРЛТ256972.


Карактеристики на понудата

Слични понуди