• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вратоврска Боја Збогум матура од 4 Одделение Здраво Маица од 5 Одделение

Вратоврска Боја Збогум матура од 4 Одделение Здраво Маица од 5 Одделение

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Добро дизајнираниот крој на кошулата гарантира дека ќе одговара и ќе им ласка на сите типови на тело, што го прави разноврсен додаток на вашата гардероба. Само не заборавајте да избегнувате да ги натопувате премногу долго или да користите белило.


Карактеристики на понудата

Слични понуди