• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бебе момче јакна Детска Надворешна Облека Момчиња И Девојки Моден Цртан Филм Печатени Качулка Jот Јакна Фрагарн

Бебе момче јакна Детска Надворешна Облека Момчиња И Девојки Моден Цртан Филм Печатени Качулка Jот Јакна Фрагарн

 
DEN 194.08

Количина на стоки
Достапно

99" должина На Ракавот : 40см/15.93" должина : 51см/20.Одлично за секојдневно, Секојдневно, фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаматеријал : полиестерско миење раце и машинско перење Е Окстил : Мода,Надворешна Декорација : Шема Јака : Пакет со Качулка вклучува : 1 ПАРЧИЊА Коатгендер : Девојки И Момчиња Пригода : Секојдневно,Дневно4. фланелен јакна дете јакни момчиња момчиња јакни големина 8-1875 северна лице јакна момчиња северна лице дете момче јакна пуфер јакна момчиња дете момче јакна јакна за момчиња момчиња кожа јакна дожд момчиња бебе момче јакна момчиња снег јакна ски јакна момчиња северна лице јакна кожна јакна.75" должина : 48см/18.Бебе долг ракав кодирана јакна, мода и намалување на вашето мало бебе2.90"Големина на етикетата : 130 препорачана возраст : 4-6 години биста : 85см/33.58" Должина На Ракавот : 43см/16.08"ве молиме имајте предвид Дека малата разлика во бојата треба да биде прифатливо Поради Светлината И Екранот.Големина на етикетата : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 65см/25,59" рамо : 28,5 см/11,22" должина На Ракавот : 31см/12,20" Должина : 39см/15,35"Големина На Етикетата : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 73см/28,74" рамо : 30см/11,81" должина На Ракавот : 34см/13,39" Должина : 42см/16,54"големина на етикетата : 110 препорачана возраст : 2-3 години биста : 77см/30,31" рамо : 31,5 см/12,40" должина на ракавот : 37см/14,57" Должина : 45см/17,72"големина на етикетата : 120 препорачана возраст : 3-4 години биста : 81см/31,89" рамо : 33см/12.


Карактеристики на понудата

Слични понуди