• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Почетна Батерија Радиошек 43-Батерија-Замена За Радиошек Безжична Телефонска Батерија

Почетна Батерија Радиошек 43-Батерија-Замена За Радиошек Безжична Телефонска Батерија

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Почетна Батерија Радиошек 43-327 Батерија-Замена За Радиошек Безжична Телефонска Батерија (700m Ah, 2.4 V, NI-MH) ве Молиме запомнете : Ова е почетен Дел за замена На Брендот На Батеријата, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Со Почетна Батерија. Замена Радиошек 43-327 Батерија. Замена За Радиошек Безжични Телефонски Батерии. Доживотна Гаранција. Капацитет : 700m Ah, Почетна Марка На Батерии.


Карактеристики на понудата

Слични понуди