• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Inktastic Оди, Бразил-Фудбал, Фудбал Долг Ракав Маица

Inktastic Оди, Бразил-Фудбал, Фудбал Долг Ракав Маица

 
DEN 415.84

Количина на стоки
Достапно

Оди, бразил-фудбал, фудбал Долг Ракав маица подарок. Inktastic Оди, Бразил-Фудбал, Фудбал Возрасни Долги Ракави Маица Машки Црвен М. Оди,Бразил-Фудбал, фудбал Долг Ракав маица подарок. 5.0 мл., претходно намалена 100% памучна унисекс маица, Беспрекорна јака од 1х1 ребро, манжетни за ребра, скриени шевови. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер е 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. спорт бразил бразилската земја омилен тим топката jc менс возрасни облека облека маичка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди