• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мобилен Телефон Пополнете Светло Макро Објектив Пренослив Селфи Лед Прстен Блиц Светло Телефон Селфи Светилка

Мобилен Телефон Пополнете Светло Макро Објектив Пренослив Селфи Лед Прстен Блиц Светло Телефон Селфи Светилка

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме дозволете мали разлики во големината поради различни рачни мерења. ПРЕДВОДЕНА Боја : Топла Светлина, Средна Светлина, Ладна Светлина. 5 LED КОЛИЧИНА : 53 Led Батерија Капацитет : 100mah (вклучени). Подобрете ја вашата мобилна фотографија со овој пренослив мобилен телефон пополнете светло и 15x макро објектив.


Карактеристики на понудата

Слични понуди