• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Портокал Овошје Парче Овошје Љубовник Маица

Портокал Овошје Парче Овошје Љубовник Маица

 
DEN 639.68

Количина на стоки
Достапно

Барате стилска и удобна маица што можете да ја носите секојдневно, дома, додека патувате или за време на тренинзите? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна маица со кратки ракави!Одликувајќи се со уникатен и модерен дизајн на предната страна, оваа маица е и мека и удобна, со вистинска количина на истегнување за да се обезбеди одлично вклопување што е лесно за носење и спарување со која било облека. И најдобро од с, тоа е издржливо и долготрајно, така што можете да уживате во вашата нова омилена маица сезона по сезона.Без разлика дали барате нова кошула за носење на работа, училиште или теретана, оваа маица сигурно ќе ги задоволи вашите потреби. Па зошто да чекаме? Додадете го во вашата кошничка денес и почнете да уживате во сите придобивки што ги нуди! 1. ● Графички Дизајн+ : Издвојте се од толпата со уникатен и трендовски графички дизајн. 2. €Разноврсна Облека} : Совршен За секојдневни активности, Од лежење дома до сесии за јога и теретана. 3. ●Удобно Вклопување● : Мека И растеглива ткаенина со одлично вклопување што им ласка на сите типови на тело. 4. ●Лесна Нега+ : машина што може да се пере И издржлива, што го прави долготраен додаток во вашата гардероба. 5. ①Летото Од Суштинско Значење Е Да Останете ладни и стилски Во текот на потоплите месеци со овој задолжителен летен врв.


Карактеристики на понудата

Слични понуди