• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ферндул Мажи Тешки Работни Чевли Кои Работат Против судир Чизми До Глуждот Против пресече Безбедносна Чизма Висок Врв Браун 7

Ферндул Мажи Тешки Работни Чевли Кои Работат Против судир Чизми До Глуждот Против пресече Безбедносна Чизма Висок Врв Браун

 
DEN 703.84

Количина на стоки
Достапно

Повод : овие работни чевли се одлични за пешачење, пешачење и индустрија, градежништво, авто-производство, машина, покриви и магацин и други работни места, исто така, можат да бидат извонредни перформанси во атлетското поле. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Исто така, може да се користи во секојдневниот живот и соодветно пешачење, пешачење, пешачење итн.5, САД 9, САД 9. Удобна и Дише : Кожна ткаенина со мека, облога што дише и удобен флексибилен ѓон, ви овозможува да работите долги часови без замор.


Карактеристики на понудата

Слични понуди