• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Прилагодлив Амортизиран Поден Стол Лазе Стол За Дневна Соба Спална Соба Сива

Прилагодлив Амортизиран Поден Стол Лазе Стол За Дневна Соба Спална Соба Сива

 
DEN 1087.84

Количина на стоки
Достапно

Прилагодлив Грб Со 14 Позиции : со прилагодлив грб од 90-180 степени и 14 позиции, столот служи за задоволување на вашите потреби за различни позиции, што исто така го одржува најудобниот гест за вас. Комбинирање со меката флана.Повеќенаменска Употреба и Лесно Складирање : Без разлика дали читате, играте игри, гледате ТЕЛЕВИЗИЈА или медитирате, столчето за подот ќе ви обезбеди удобно и меко седиште.Подна Столица Со Фина Изработка : Изработена од легирана челична цевка, рамката се одликува со голема стабилност и издржливост, која е наменета за долготрајна употреба.Ова е идеален стол за подот за вас, не двоумете се да го купите сега!Хајлајтсбренд ново и висококвалитетно перниче со дебела подлога, мека и удобна висококвалитетна челична рамка за долгорочна употреба може да се прилагоди на 14 позиции, задоволувајќи различни побарувања обезбедува поддршка за грбот кога седите на подот одлично за читање, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, играње игри итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди