• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Модни Комплети Секојдневна Цврста Кошула Со Качулка О Врат Мек Ракав Дизајн На Меки Спојувања Блуза Џеб Кадифен Костум За Панталони Ромпер За Жени Облечени

Женски Модни Комплети Секојдневна Цврста Кошула Со Качулка О Врат Мек Ракав Дизајн На Меки Спојувања Блуза Џеб Кадифен Костум

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

38" половината : 85см/33.31" Должина : 64см/25. Еластична Ткаенина Која Е Мека И Лесна За Да Ја Задржи Вашата Среќа Засекогаш, Стилската И Модата Ве Прават Попривлечни. Стил На Дизајн : Ве Молиме Имајте Предвид Дека Постојат Мали Разлики Во Бојата И Големината Поради Некои Неодоливи Фактори. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење.19"Големина : л сад : 12 еу : 42 биста : 114см/44.Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Зима што добивате : 1 Еез блуза+1 ЕЕЗ Панталони Гроздобер Панталони Костуми за Женска Табела : .89" должина на панталоните : 99см/38. Функција : Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Апсорпција На Пот И Способности За Фитил. Овој Костум Има Женски Модни Комплети Секојдневна Цврста Кошула Со Качулка О Вратот Мек Дизајн На Меки Спојувања Блуза Џеб Кадифен Костум за Панталони.80"Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 110см/43.46" Должина : 66см/25.98"големина : ххл сад : 16 еу : 46 Биста : 122см/48.31" должина на панталоните : 98см/38. Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.20" Половината : 73см/28.


Карактеристики на понудата

Слични понуди