• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вајонгтао Женски Руно Мантил Лесен Водоотпорен Дожд Јакни Отворено Отстранлив Качулка Ветробран, Црна М

Вајонгтао Женски Руно Мантил Лесен Водоотпорен Дожд Јакни Отворено Отстранлив Качулка Ветробран, Црна М

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Стилскиот и модерен дизајн ве прави попривлечни и поубави. Лесна Јакна За Дожд : може да биде лесно спакувана,лесна за носење,кога не треба да ја користите,можете да го ставите мантилот во ранецот,кој зафаќа само мал простор. Ветроупорното палто е топло и доволно долго за да ве заштити кога е снежно / ветровито /сончево. Ние продаваме многу видови стилови, можете да купите според вашите преференции.


Карактеристики на понудата

Слични понуди