• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дадарија Хеланки За Жени Плус Големина Женски Цврсти Хеланки За Вежбање Фитнес Спорт Трчање Јога Атлетски Панталони Армија Грин ХС, Жени

Дадарија Хеланки За Жени Плус Големина Женски Цврсти Хеланки За Вежбање Фитнес Спорт Трчање Јога Атлетски Панталони Армија Грин

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Користи Женски Цврсти Тренингот Хеланки Фитнес Спортски Трчање Јога Атлетски панталони☚ . ━━━━━━━━━━ Добредојдовте Во Дадарија ━━━━━━━━━━. Е-маил : . Нашите хеланки се удобни,стилски и разноврсни,изгледаат добро како вашите скроени панталони или слаби фармерки—но тие се милион пати поудобни.Ткаенината за поврзување отпорна на сквотот може да издржи секојдневно носење и перење машини.Покрај тоа, тие се координираат со речиси сѐ, од обична маичка до облечена туника.Можете да ги ставите во салон,да вежбате или да ги носите на работа.НЕПРОЅИРНО обезбедете ја најблиската и најбрзата локација на складиштето за вашиот пакет за враќање. Вовед Во услугата Се Фокусира На тестирање И развој на женски фустани, блузи, палта, јакни, кошули, костими за капење, бикини, долна облека, бебешки кукли, пижами, долна облека, комплети за пижами и друга облека. ●Топли Совети € Поради преклопување И транспорт, домашно носење костум можеби се очигледни брчки. По обработката, ефектот на сликата се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши. Дадарија во Рамките На Жената ние сме експерти за удобност со плус големина, и тоа го правиме повеќе од 6293 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате.


Карактеристики на понудата

Слични понуди