• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дејствува Сега ХИМИВЕЈ Ѕвезди И Ленти Туники Машко Американско Знаме Американско Знаме Печатена Маица Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Црвена XL

Дејствува Сега ХИМИВЕЈ Ѕвезди И Ленти Туники Машко Американско Знаме Американско Знаме Печатена Маица Со Кратки Ракави Со Кружен

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

25"XXXXXL146cm/57.62"Sleeve : 27cm/10. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас.Машко Американско Знаме Денот На Независноста Печатена Маица Со Кратки Ракави Со Кружен Врат опис : Специјална Ткаенина/Моден дизајн е изработена од висококвалитетни материјали, издржливи за вашето секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.69"Sleeve : 22cm/8.48"Shoulder : 60cm/23.


Карактеристики на понудата

Слични понуди