• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дуксер За Жени Вратот На Екипажот Секојдневен Домашен Тренинг На Отворено Маица Блузи Сива Големина И

Дуксер За Жени Вратот На Екипажот Секојдневен Домашен Тренинг На Отворено Маица Блузи Сива Големина И

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Сезона : umn, зима, пролет. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен. Нежно миење на машината. Немој . Содржина на пакетот : 1 x Табела Со Големина на Дуксери : . Големина : S Биста : 116cm/45.67" Рамо : 51.5 cm/20.28" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 66cm/25.98"Големина : М Биста : 122cm/48.03" Рамо : 53cm/20.87" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 68cm/26.77"Големина : L биста : 128см/50,39" рамо : 54,5 см/21,46" ракав : 65см/25,59" должина : 70см/27,56"големина : xl Биста : 134см/52,76" рамо : 56см/22,05" ракав : 66см/25,98" должина : 72см/28,35"големина : Xxl биста : 140см/55.12" рамо : 56.5 см/22.24" ракав : 67см/26.38" должина : 74см/29.13" [лесно За Носење] Совршено Со Фармерки, хеланки, панталони за суи и чизми за стилски изглед. [Различни прилики] женските дуксери се погодни за семејство, работа, патување, состаноци, забави, училиште, спорт, шопинг, шопинг итн. ● Меки материјали ● Полиестер, вискоза и спандекс; ткаенината е мека, еластична, дише и мазна. Нега на облека : препорачано миење раце или машинско перење, препорачано закачување за сушење. Не избелувајте. Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини на сликата на производот пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди