• Најдобра цена
  • Неодамнешно
еден памук Камбрик Светло Беж Ткаенина Леопард И Змија Животинска Кожа Материјал За Шиење Печатење Ткаенина Покрај Дворот Широк

еден памук Камбрик Светло Беж Ткаенина Леопард И Змија Животинска Кожа Материјал За Шиење Печатење Ткаенина Покрај Дворот Широк

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

* За Брендот : one Oone е едношалтер за сите љубители на ткаенини кои бараат различни материјали од ткаенина што ги користиме GOTS (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба.* Материјал : Памучна Камбрика (100% Памук) * Ширина : 56 инчи широк (142 см) * ГСМ : 90 Гсм Тип На Плетење : Обичен Ткаење* Карактеристика : Мала Тежина, Нетранспарентно, Густо Ткаење. Печатење : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди