• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машка Пролет Лето Обична Модна Врвка За Влечење Памучна Ленена Цврста Боја В-Вратот Краток Ракав, Сина, Л

Машка Пролет Лето Обична Модна Врвка За Влечење Памучна Ленена Цврста Боја В-Вратот Краток Ракав, Сина, Л

 
DEN 511.84

Количина на стоки
Достапно

Удобно и не затнат, дефинитивно ќе стане една од вашите омилени секојдневни кошули за носење. Без разлика дали го носите како обични ленени кошули, кошули на плажа, јога кошули, кошули за медитација, па дури и како облека за спиење, секогаш ќе сметате дека совршено се вклопува.


Карактеристики на понудата

Слични понуди