• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Часовници Мода Кожа Бенд Часовници Мажи Кварц Жените Се Облекуваат Гледаат Спортски Часовници

Часовници Мода Кожа Бенд Часовници Мажи Кварц Жените Се Облекуваат Гледаат Спортски Часовници

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно

Моден Кожен Бенд Часовници Мажи Кварц Жени Фустан Гледајте Спортски Часовникарактеристика : 100% сосема нов и квалитетен .Количина : 1модни мажи рачен Часовник Материјал На Прозорецот : Движење На Стакло : Форма На Кварц : Тркалезна Боја : како што е прикажана сликата (Според изборот на купување) Стил : Мода И Секојдневен Дисплеј : Аналогнопрецизно кварцно движење за точно чување на времето.Дневна водоотпорност (не за туширање и пливање).Тип : Мода секојдневен Часовник материјал : Пуказа материјал : Нерѓосувачки Челик Дијаметар(см) : 4.0 цмбанд должина(см) : 23.5 см Ширина на бенд : 3.0 см Прилики за подароци : Рекламирање и промоција, деловни подароци, одмор, затоплување на куќата, роденден, Известување за патување : ве Молиме дозволете грешка од 1-2см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Боите може да имаат различни како дисплеј разликата, плс разбере. Ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не пред да го отворите спорот или да дадете негативни повратни информации, ќе се потрудиме да ви помогнеме, благодарам! Содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА Часовници. Стилски Дизајн. Погоден За Многу Прилики. Добри Подароци.


Карактеристики на понудата

Слични понуди