• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Маици Мијаилима За Жени Обичен Моден Резервоар Топ В Маици За Вратот Летен Чипкан Ракав Обични Лабави Маици Со Врвна Големина С

Маици Мијаилима За Жени Обичен Моден Резервоар Топ В Маици За Вратот Летен Чипкан Ракав Обични Лабави Маици Со Врвна Големина

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Одлично оди со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Спортски Панталони или Здолништа.69" должина : 73см/28. Ве молиме, не паѓајте суво или белило.35"Sleeve : 14cm/5.17"Size : MBust : 94cm/37.17" Големина : М Биста : 94см/37. Роденденски подароци За Жени. Женски врвови.56"Size : LBust : 100cm/39.56" Големина : Л Биста : 100см/39,37" рамо : 40см/15,75" ракав : 15см/5,91" должина : 71см/27,95" големина : xl Биста : 106см/41,73" рамо : 41см/16,14" ракав : 16см/6,30" должина : 72см/28,35" големина : ххл Биста : 112см/44.01"Shoulder : 39cm/15.❥ Забелешка : Се препорачува Миење Раце.09" рамо : 42см/16.14"Sleeve : 16cm/6.96"Sleeve : 13cm/5.74" Маици За Жени.51"Length : 70cm/27.74" женски обичен моден резервоар топ в Маици за вратот летен чипкан ракав обични лабави маици топфеатури : ❥ткаенина : имитација на памук, тој е многу мек, удобен, еластичен и лесен,не проѕирен.12"Length : 69cm/27.01" Рамо : 39см/15.35"Size : XXLBust : 112cm/44.30"Length : 72cm/28.❥Повод и Совпаѓање : Едноставниот Дизајн Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека.❥ Боја и Големина : Маиците имаат многу бои што можете да ги изберете,Достапни во големина С-2ХЛ ,без разлика каква боја сакате, која големина одговара,секогаш ќе ја најдете онаа што ви одговара. Машина за перење во ладна вода со торба за перење.65"Shoulder : 38cm/14.75"Sleeve : 15cm/5.51" Должина : 70см/27. Погоден за носење во пролет, лето и fall.09"Shoulder : 42cm/16.74"Size : SBust : 88cm/34.❥Дизајн : Секојдневен стил, летна маица,Маици за жени,еднобојна,мека,удобна, спојна врвка, неправилен дизајн.91"Length : 71cm/27.37"Shoulder : 40cm/15.65" Рамо : 38см/14.73"Shoulder : 41cm/16.69"Length : 73cm/28.95"Size : XLBust : 106cm/41.54" ракав : 17см/6.54"Sleeve : 17cm/6.12" Должина : 69см/27.35" Ракав : 14см/5.Сезона : Лето : Женски Повод : Дневно, Секојдневен Стил : Секојдневен Јака : V Вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 X Blouse Size Bust Shoulder Sleeve Lengths88cm/34. Материјал : Полиестер, Спандекс.Големина : С Биста : 88см/34.


Карактеристики на понудата

Слични понуди