• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Sdjma Женски Класичен-Одговара Памук Краток Ракав V-Вратот Маица Женски Само Вратоврска Назад V Вратот Цветни Печати Култура Ками Врвот Камизола Блуза

Sdjma Женски Класичен-Одговара Памук Краток Ракав V-Вратот Маица Женски Само Вратоврска Назад V Вратот Цветни Печати Култура

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Женска Само Вратоврска Назад V Вратот Цветни Печати Култура Ками Врвот Камизола Блуза Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој Специјален Дизајн Врвот и ќе ви го украде срцето! и удобно, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен Фустан! 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневно, Материјал За Плажа : Тип На Полиестерска Шема : Вклопување За Печатење : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1xwomenен Топ забележете Дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина Табела (Единица : см/инч)Големина : С Биста : 82-88см/32.2-34.6 "Должина : 38см/14.9" Забелешка : -ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2см поради рачно мерење. - Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Женски; Класичен-Одговара; 100% ; Памук;. Краток Ракав; V-Вратот; Маица;; Мода; Жени; V-Вратот;. Краток; Ракав; Кошула; Цврста; Боја; Лабава; Голема; Големина; Блуза.


Карактеристики на понудата

Слични понуди