• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Луксузна Метална Уметност Сина Гранка јас Од Крис Паске, Метална Ѕидна Уметност, 24 х36

Луксузна Метална Уметност Сина Гранка јас Од Крис Паске, Метална Ѕидна Уметност, 24 х36

 
DEN 3007.36

Количина на стоки
Достапно

Сина Гранка јас ' Од Крис Паске, Металниот Ѕид Артрис е успешен уметник и калиграф ширум светот! Студирала и под западни и источни калиграфи. Нејзината работа подоцна еволуираше во сликање со мастило под влијание на суми-е сликарство вкрстено со напнат апстрактен израз. Таа продолжува да биде активна на уметничката сцена и нејзиното место на меѓународно ниво.Луксузната Метална Уметност е горда што ви ги нуди нашите луксузни метални отпечатоци.Овие отпечатоци носат најуникатна вредност во вашиот дом со користење на најквалитетни слики отпечатени на сјаен метал. Металната ѕидна уметност дава навистина изразен сјај и лесна игра што ќе ги заслепи вашите гости и ќе создаде изјава во вашиот дом или канцеларија. Покрај itsетските придобивки, нашите метални отпечатоци се отпорни на влага, отпорни на штипкање, издржливи и може да се исчистат со благи производи за чистење во домаќинството. Овие практични карактеристики ја прават уметноста на металниот ѕид одлична за домови и бизниси со голем сообраќај. Димензии : 24.0"W x 0.13"L x 36.0"H висококвалитетна ѕидна уметност отпечатена на метал. Непорозната површина лесно се чисти. Алуминиумот не ' рѓосува или ја апсорбира влагата и е непропустлив за УВ зраците. Современ начин за додавање декор во вашиот дом. Официјално Лиценциран Дигитален Принт, Уметник : Крис Паске. Вашето купување го поддржува уметникот. Димензии : 24.0 "W x 0.13"L x 36.0" H. Направени Во САД.


Карактеристики на понудата

Слични понуди