• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Одеерби Лето Секојдневен Елегантен Блузи За Жени Мода Круг Вратот Печатење Блуза Краток Ракав Маица Топла Розова

Одеерби Лето Секојдневен Елегантен Блузи За Жени Мода Круг Вратот Печатење Блуза Краток Ракав Маица Топла Розова

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Полиестерски влакна, Изработени од Квалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Материјал : Полиестер.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви или станови, онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големинамодна Жена Причинско-Последична Блуза За Печатење Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Летни Врвовикарактеристики : 1. : ХХ-ГолемТ САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракавкако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица Лето Лежерни Елегантни Врвови За Жени Мода Тркалезно Печатење На Вратот Блуза Маица Со Кратки Ракави Жешка Розова Боја.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Одговараат За Лето и Пролет. Материјал : Полиестер.27" Должина : 72. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Големина На Големина : XXLSize.


Карактеристики на понудата

Слични понуди