• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мојот Последен Прв Ден Постар Назад Во Училишна Класа На Маица

Мојот Последен Прв Ден Постар Назад Во Училишна Класа На Маица

 
DEN 303.20

Количина на стоки
Достапно

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб Мојот Последен Прв Ден Постар Назад На Училиште 2024 Класа На 2024 Маица.


Карактеристики на понудата

Слични понуди