• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пренослив целосен кадифе цервикален домашен уред за влечење на грлото на матката на надувување

Пренослив целосен кадифе цервикален домашен уред за влечење на грлото на матката на надувување

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Пренослив уред за влечење на грлото на матката мала големина, мала тежина (250 грама) влечна сила (0-80 кг), долг влечен удар (1-20 см)латекс лагер, ткаенина од руно, дише, заштита на кожата, формирање на надувување во согласност со човечката физиолошка искривување за да се заштити чувствителната област пред вратот од притисокприлагодување на влечната улога и фиксната улога, корисникот сепак се чувствува удобно. Овој производ е безбеден, лесен за употреба и брзо Дејствува Како да се користи : 1. Носете го преносливиот уред за влечење на грлото на матката според правилниот метод, за прв пат корисниците можат да го носат во огледало, да ја прилагодат големината на обемот на вратот, да го поправат предниот дел, горниот и средниот два велкро прицврстувачи за да одговараат на луѓе со различен обем на врат2. 4. Третман на влечење и фиксација најмалку 2-3 пати на ден најмалку 30 минути секој пат5. Олабавете ја навртката за дефлација по употреба и полека издувајте. Фина изработка, уредна работна линија, шевови со висока густина, не се лесни за полетување, долг работен век усвојување Велкро со висока леплива сила, лесно прилагодување на големината на внатрешниот дијаметар, удобно за носење не е лесно да се испадне висококвалитетна цевка за надувување, одвојлив канал, брза дефлација, лесно се чисти долгорочното складирање на прашина, практично складирање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди