• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Златна Вечерна Спојка Торба Женски Чанти Свадба Сјајни Чанти Невестински Метални Лак Спојки Торба Синџир Рамо Торба

Златна Вечерна Спојка Торба Женски Чанти Свадба Сјајни Чанти Невестински Метални Лак Спојки Торба Синџир Рамо Торба

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Гуска јајце лак тврда кутија чанта, мат плисирана ткаенина, пристап на рефлектирачка линија, стилски и дарежлив јајце овална, може да стави 6-ти мобилен телефонможе да се држи во рака,лисици, вкрстена боја : златен материјал : синтетичка кожа + метализирајте околу : 20*12*4кмпакет Содржина : 1* вечер багонамерно горенаведената содржина на пакувањето, други производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Гуска јајце лак тврда кутија чанта, плисирана ткаенина, пристап на рефлектирачка линија, стилски и дарежлив. Може да биде во рака,,. Гуска јајце овални, може да се стави 6s мобилен телефон.


Карактеристики на понудата

Слични понуди