• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства CK5839TH Glen На Imal Љубов Поводник или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна

Каролини Богатства CK5839TH Glen На Imal Љубов Поводник или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Каролини Богатства CK5839 TH68 Glen На Imal 1 Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвен, Троен, повеќебоен Поводник или Држач За Клучеви со раса специфичен Glen На Imaal уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Ѕид Кука. Овој Поводник или Држач за Клучеви е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Карактеристики. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куките висат надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2,5 инчи. од основата. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1,5 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било. Тип-Поводник или Држач За Клучеви. Димензија-6 х 2 х 9 во. Тежина на предметот-1 килограми. Оваа Ѕидна Кука е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.


Карактеристики на понудата

Слични понуди