• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Квадратни Врвови На Вратот Цветни Туники Со Кратки Ракави За Носење Со Хеланки Скријте Го Стомакот Летна Лежерна Лабава Блуза

Женски Квадратни Врвови На Вратот Цветни Туники Со Кратки Ракави За Носење Со Хеланки Скријте Го Стомакот Летна Лежерна Лабава

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 21см/8.27 "Должина : 71см/27.95" Ткаенина : полиестер, мека ткаенина за удобен допир, совршена за пролет, лето, fall, зима. Супер мека, еластична и лесна, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат. Прилика : Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање. Тоа е задолжително во вашата гардероба. Овој врв е совршен за слоевитост или самостојно. Тоа е стилски изјава парче кога во комбинација со фармерки, хеланки, молив здолниште или панталони. €Модни Карактеристики : нашите летни врвови маици блуза туника тенкови, кои имаат ливче ракав, краток ракав, И Класичен Квадратни Вратот, v вратот екипажот вратот дизајн може да додадете допир на елеганција. Лабавото вклопување ве прави да го носите цел ден удобно и опуштено. €Натпревар и Прилики : женските летни врвови лесно се облекуваат нагоре или надолу. Трендовските блузи можат да бидат спарени со хеланки, фармерки, шорцеви, миди и мини здолништа за шопинг, клуб, работа, одмор, запознавање, секојдневно секојдневно, излегување или дружење за време на викендот. Quessive service qurve прво се придржуваме до клиентот. Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по продажбата. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни. Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.


Карактеристики на понудата

Слични понуди