• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Главата Случај Дизајни Луд Отпечатоци Цијан Леопард Хибрид Случај Компатибилен Со Apple iPhone 13

Главата Случај Дизајни Луд Отпечатоци Цијан Леопард Хибрид Случај Компатибилен Со Apple iPhone 13

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно

Главата Случај Дизајни Луд Отпечатоци Цијан Леопард Хибрид Случај Компатибилен Со Apple i Phone 13ако го барате случајот еквивалент на елек отпорен на куршуми, ова е тоа. Пластичната подлога значи хардкор заштита, додека црната гумена обвивка што одговара на формата го прегрнува вашиот случај блиску. Достапен во речиси секој дизајн на кој можете да помислите, овој случај е совршен хибрид на модата и функцијата. Изграден Тежок. Нашиот хибриден случај е изграден тврд, така што вашиот уред е заштитен од испакнатини и секојдневно абење, додека додава зафат што нема да се лизне. Издвоите. Со повеќе од 8.000 оригинални дизајни на куќишта за избор, опкружете го вашиот уред со уникатен изглед кој бара внимание. Безбеден Стил. Издржлив повеќеслоен дизајн комбинирање на поликарбонат пластика назад и висококвалитетно гумено тело гарантира дека вашиот уред останува безбеден од удар и надворешни сили. Отпорен На Гребење. Чук чук, кој е таму? Гребнатини. Гребнатини кој? Точно. Слајд Во Стил. Едноставно лизнете го вашиот уред во оваа флексибилна футрола што одговара на формата што го опкружува вашиот уред во целосна заштита како личен телохранител! Вашиот уред ќе ви се заблагодари што го направивте тоа толку огромна услуга. Лесен Пристап. Флексибилен гел чувствителен на допир ги штити копчињата за јачина на звук и напојување, додека ги одржува портите и звучниците целосно достапни. Официјален Главен Случај Дизајнира производ. Стилски и привлечен принт. Издржлив гумен гел тело. Поликарбонатна задна плоча. Обезбедува крајна зафат. Заштита од гребнатини на грбот. Едноставна и лесна инсталација.


Карактеристики на понудата

Слични понуди