• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Клип За Снежни Топки, Лесна Работа Интерактивна Удобна Алатка За Правење Снежни Топки Во Форма На Патка За Деца За Зима

Клип За Снежни Топки, Лесна Работа Интерактивна Удобна Алатка За Правење Снежни Топки Во Форма На Патка За Деца За Зима

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

Клип за снежни топки, Лесна Работа Интерактивна Удобна Алатка За Создавање Снежни Топки Во Форма На Патка За Деца За Зимска Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Производство На Снежни Топки : Пластика Големина на Производот : Прибл. 34 х 11 х 7см / 13.4 х 4.3 х 2.8 Во Пакет Листа : 1 х Снежни Топки Забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете некои грешки. Снежна Играчка : Лесна за употреба, возрасните и децата можат да го користат овој производител на снежни топки и можат да развијат вештини за рацете на децата, координација на рацете на очите. Форма на патка : Симпатичен производител на снежни топки со дизајн на форма на патка, тој е идеален подарок За Божиќ и роденден за децата да поминат прекрасен одмор. Интерактивни Игри : овој производител на снежни топки е практична мултиплеер интерактивна алатка за борба против снежни топки за играње со песок во лето и снег во зима.


Карактеристики на понудата

Слични понуди