• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Колонијални Мелници Севиља Врати-Жолта 30 48

Колонијални Мелници Севиља Врати-Жолта 30 48

 
DEN 591.84

Количина на стоки
Достапно

Неутрална текстура на вратата со острици во живописна боја нуди едноставен, но сепак забавен стил нагласен со удар! Цела сезона издржливост. Реверзибилен за двојно абење. Отпорен на дамки/Избледување/Мувла : оваа ставка ја одржува својата боја и добро се држи во влажни простори како што се бањи подруми кујни, па дури и на отворено. Реверзибилен : Овој килим е направен да трае? и последно. Реверзибилноста додава долговечност со двојно абење. Текстуриран Изглед И Чувство : Ткаените влакна создаваат привлечна texетика и меки домашни текстури кои не само што се издржливи, туку и безвременски. Рачно изработени : Произведени во нашата фабрика Во Род Ајленд оваа ставка е направена по нарачка и рачно изработена со личен допир На Американската изработка. Материјал : Полипропилен. Примарна Боја : Беж. СЕКУНДАРНА БОЈА : Жолта.


Карактеристики на понудата

Слични понуди