• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Детроит Оска-Предни И Задни Потпори И Серпентина Пролет Собранието + Нишаат Бар Врски + Надворешни Вратоврска Прачки Замена За Акура РС-Сет

Детроит Оска-Предни И Задни Потпори И Серпентина Пролет Собранието + Нишаат Бар Врски + Надворешни Вратоврска Прачки Замена

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Комплетот Вклучува : 1x Предна Потпора Тестирана За удар, абење и замор за да се обезбеди квалитет и издржливост; Произведен ВО СЕРТИФИЦИРАН објект ИСО9002. Склоповите на потпората на оската во детроит се комплетни и подготвени за инсталација без дополнителна работа или специјална алатка потребна за инсталација. 10-Годишна Гаранција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди