• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Гувпев Странични Џебови Панталони Со Моливи Машки Хип Хоп Крпеница Искинати Спортски Панталони-Црна М

Гувпев Странични Џебови Панталони Со Моливи Машки Хип Хоп Крпеница Искинати Спортски Панталони-Црна М

 
DEN 320.00

Количина на стоки
Достапно

76"Size : XXLBust : 84cm/33.80"Length : 98cm/38.50" колк : 108см/42.76" редовно вклопување. Модерни широки панталони се погодни за лето.65"Hip : 116cm/45.92"Hip : 104cm/40.35"Hip : 100cm/39.50"Hip : 108cm/42.98"Size : LBust : 76cm/29.Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечен Убав Удобен материјал, ве прават поудобни.16"Size : XXXLBust : 88cm/34.94"Length : 100cm/39.52"Length : 101cm/39. Мека ткаенина, растеглива и лесна.77"Hip : 96cm/37.55" Табела Со Големини : Големина : С биста : 68см/26,77" Колк : 96см/37,80" Должина : 98см/38,58"Големина : М Биста : 72см/28,35" Колк : 100см/39,37" Должина : 99см/38,98"Големина : Л Биста : 76см/29,92" Колк : 104см/40,94" должина : 100см/39.Гувпев е посветен на обезбедување на клиенти со мода, разновидност, удобност и прифатлива облека.67"Length : 103cm/40.37"големина : xl биста : 80см/31.58"Size : MBust : 72cm/28. Најдете ја вашата големина : ве Молиме прочитајте ги информациите за големината во сликата на производот и табелата со големини на продавачот пред да нарачате за да обезбедите точно вклопување. Изградени со редовно вклопување низ седиштето и бутот, овие разноврсни товарни панталони се направени за да се движат со вас и да ве одржуваат удобно во текот на денот. Ние се стремиме да ги направиме клиентите кои ја носат нашата облека центар на модата и предмет на комплименти, а вие ќе бидете стилски и шармантни кога ќе ја носите нашата облека. Материјали : Гувпев користи висококвалитетни материјали.


Карактеристики на понудата

Слични понуди