• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инлифе Шорцеви За Женски Женски Лесни Шорцеви Секојдневен Принт Кратки Панталони Еластична Врвка За Влечење Удобни Шорцеви

Инлифе Шорцеви За Женски Женски Лесни Шорцеви Секојдневен Принт Кратки Панталони Еластична Врвка За Влечење Удобни Шорцеви

 
DEN 286.24

Количина на стоки
Достапно

Женски Лесни Шорцеви Секојдневен Принт Кратки Панталони Еластична Врвка За Влечење Удобни Краткикарактеристики : Атлетски Шорцеви за Жени ,додека сеуште се доволно лабави и растегливи за да бидат удобни/ Еластични затворање.Женските Атлетски Шорцеви, не се премногу лабави или премногу тесни, или премногу долги. Повод : можете да носите атлетски шорцеви за трчање,вежбање,јога, теретана или само лежење во лето. Купи тоа може да биде изгледа толку убаво.Дизајнот со висок струк го прави вашето тело да изгледа посовршено. Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекстил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Ладно миење Раце, Машинско Перење што добивате : 1 парчиња женски шорцеви : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64-72см/25.20-28.35 "Колк : 92см/36.22 " Должина : 30см/11.81" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68-76см/26.77-29.92 "Колк : 98см/38.58 " Должина : 31см/12.20". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72-80см/28.35-31.50 "Колк : 104см/40.94 " Должина : 32см/12.60". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76-84см/29.92-33.07 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 33см/12.99" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 80-90см/31.50-35.43 "Колкот : 116см/45.67" Должина : 34см/13.39 " Inleife Шорцеви За Женски Лесни Шорцеви Обичен Печатење Кратки Панталони Еластична Половината Врвка Удобни Шорцеви. Жените краток дозвола. Нови модни стилови во 2023 година, со многу бои и големини, секогаш има една што ви одговара. Материјал пријателски за кожата, пријателски за човечкото тело. Ве молиме слободно контактирајте го продавачот доколку имате какви било прашања.


Карактеристики на понудата

Слични понуди