• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нурисон Џулијан Светло Зелена Површина КИЛИМ ЈЛ 2 ' 3 8'

Нурисон Џулијан Светло Зелена Површина КИЛИМ ЈЛ 2 ' 3 8'

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Нежните лисја и етеричните цветови во пенливи нијанси на сина, розова, златна и зелена боја се лизгаат низ прекрасна бледо зелена позадина за да го создадат овој преоден рачно тафтуван килим. Експертска рачна резба, раскошен куп и завршница со висок сјај создаваат хипнотизирачки тон и текстура. Нурисон Џулијан Јл36 Рачно Изработен Цветен Современ Килим, Светло Зелена : Современ стил. Дизајните инспирирани од природата имаат прекрасна изработка и недооценена елоквентност. Рачно издлабена за да ја нагласи текстурата и димензијата. 100 проценти волна. Рачно изработени. Рачно изрезбана. Сјај измиен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди