• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Територија Холовеј капа од пети Челзи

Територија Холовеј капа од пети Челзи

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Надградете ја вашата гардероба со багажникот на Холовеј по територија. Овој уникатно дизајниран чизми на Челси има тркалезни и оригинални кожни надградби со детали за манжетни со два тони на петицата. Подножјето со удобност од 12 мм Tru, додава перница на вашиот секој чекор, а истегнувањето на глуждот ги прави лесни за влечење. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : мрежа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : 12 мм удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди