• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мармонт Хил Пловечки сино брод од Каролис Јанулис Рамски сликарски уметнички печати, 18,0 1,5

Мармонт Хил Пловечки сино брод од Каролис Јанулис Рамски сликарски уметнички печати, 18,0 1,5

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Печатената архитектура Мармонт Хил, врамени уметнички отпечатоци, од Каролис Јанулис : ГИКЕР за врвен квалитет на печатење на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди