• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сандали на реката Крокс Свифтвотер

Сандали на реката Крокс Свифтвотер

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Се чувствувате жаби? Скокајте во активните води по ваш избор со Swiftwater? Речни сандали, солиден преземање на нашата популарна Swiftwater? линија, дизајнирана за амфибиско однесување. Прилагодливите ленти обезбедуваат безбедно вклопување додека не-апсорбитниот крослит? Изградбата и сипените надворешни канали ја канализираат водата во брза мода. Овие сандали со сите намени се исто толку авантуристички колку што се осмелувате да бидете. Лесен, сандал со сите намени. Крослит? Изградбата на пена нема да апсорбира вода. Две прилагодливи ленти за удобно, безбедно вклопување. Иконски удобност на крокодите? : Мека и поддржувачка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди