• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Sparkle Girlz Hair Dreams Doll за деца плус од Зуру

Sparkle Girlz Hair Dreams Doll за деца плус од Зуру

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Зуру Спарк Девојки со соништата на косата ги носи најлудите, нај шарените стилови на коса. Куклите Sparkle Girlz имаа преуредување со поголема и посветла коса од кога било! Додатоци за изненадување на косата Unbox 5, така што ќе можете да ги четкате вашите кукли коса и да ја стилизирате на забавни нови начини. Постојат 3 прекрасни кукли што треба да ги соберат со свој изглед. Кенди-флос самовила, лакова балерина и самовила за виножито се подготвени да играат. Куклите и асортиманот може да варираат. Секое дете може да искра цел ден исто така со неверојатна вредност! Sparkle Girlz Dreams Dreams Doll за деца 3 Plus by Zuru вклучува 1x Sparkle Girlz Doll 1x Изненаден додаток за коса 1x Изненадувачка коса четка 3x изненадување модни додатоци. Спарк Девојка кукла со прекрасна отстранлива и заменлива облека. Поголема, подобра и посветла коса за четкање и стилизирање. 5 Изненадувачки модни додатоци до Unbox. Стил и украсете ја нејзината коса. 3 кукли за зачувување на косата за собирање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди