• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Без граници на меди фустан на јуниори на јуниори

Без граници на меди фустан на јуниори на јуниори

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Кажете еј на вашиот нов флерт, омилен фустан од без граници. Овој вграден MIDI фустан има лажичка вратот и силуета без ракави - совршена за удобна вечер. Ремените на рамото се исто така обележани со акценти на токи, додавајќи детали што привлекуваат. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. MIDI; опремени. Лажички врат. Без ракави. Ленти за рамо со акценти на токи. Ребрести. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фустан со ребрести фустани без ракави на јуниори.


Карактеристики на понудата

Слични понуди