• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Производство повторно воспоставена замена за црна кертриџ CH561Wn 4-пакет

Производство повторно воспоставена замена за црна кертриџ CH561Wn 4-пакет

 
DEN 366.24

Количина на стоки
Достапно

Оваа понуда 1 951 XL цијан/CN046 AN цијан; 1 951 XL Magenta/CN047 AN Magenta; 1 951 XL жолта/CN048 AN жолт кертриџ со висок принос. Compatible with Office Jet 8600, Office Jet Pro 251 DW, Office Jet Pro 276 DW MFP, Office Jet Pro 8100, Office Jet Pro 8600, Office Jet Pro 8600 Plus, Office Jet Pro 8600 Premium, Office Jet Pro 8610, Office Jet Pro 8615, Office Jet Pro 8616, Office Jet Pro 8620, Office Jet Pro 8625, Office Jet Pro 8630. Ве молиме, забележете, пакувањето на мало може да се разликува и овие касети ќе работат само со печатачи купени во Соединетите Држави и Канада, бидејќи другите географски региони можат да користат различни фирмвер на печатачот не ги произведува нашите касети за преработување. Премиум-квалитетен кертриџ за мастило за печатач. Касета за замена за стари или користени касети од ист тип. Боја : Црна. Количина : пакет од 4.


Карактеристики на понудата

Слични понуди