• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Главен држач за пченка и skewers жолто

Главен држач за пченка и skewers жолто

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно

Главните држачи на пченка и skewers ќе го олеснат јадењето пченка на пајажина за целото семејство. Удобните skewers на меки допири се компактни со ленти за редење за лесно складирање. Поддршката за држачот на пченка го држи пченката за пеперутка и делува како чинија, додека skewers одат на страната на пајажина и прават лесно "без раце" искуство. И двајцата skewers се придаваат едни на други за удобно, безбедно складирање и се бесплатни за БПА да обезбедат години на безбедна употреба од вашето семејство. Конструирана од трајна пластика во жолта боја што е не-апсорбична, не-порозна и нема да апсорбира мириси. Машината за миење садови безбедна за лесно чистење. Комплетите вклучуваат 2 ленти и 2 skewers. Стак на фиоки за компактно складирање. Меки допири на допир со не'рѓосувачки избори за да држат цврсто пченка. . Плечка со пченка : 8,5in x 3.25in x 0,78in пченкарен пченка : 3,85in x 1.27in x 1.12in. Безбедна машина за миење садови.


Карактеристики на понудата

Слични понуди