• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки фанатици брендирани Justinастин Филдс морнарица Чикаго мечки Атлетски координатор маица

Машки фанатици брендирани Justinастин Филдс морнарица Чикаго мечки Атлетски координатор маица

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Покажете ја вашата loveубов кон Justinастин Филдс и мечките на Чикаго со оваа маица за атлетски координатор. Оваа обична мета од брендирана фанатици го карактеризира името и бројот на вашиот омилен играч и класичен дизајн што го прави одлично грабнување за денот на играта. Неговата памучна ткаенина е мека, удобна и подготвена да ви помогне да го поддржите вашиот тим. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Материјал : 100% памук. Вратот на екипажот. Официјално лиценциран. Краток ракав. Машинско миење со облека внатре надвор, паѓајте суво на ниско ниво. Графики за печатење на екран. Увезени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди