• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Енханте Дома-Нејасни Крпи За Перење - Крпи за Перење, турски пешкир со нула пресврт-Брз Сув, Мек, Абсорбента

Енханте Дома-Нејасни Крпи За Перење - Крпи за Перење, турски пешкир со нула пресврт-Брз Сув, Мек, Абсорбента

 
DEN 345.44

Количина на стоки
Достапно

Пробајте го нашиот дополнителен мек, абсорбента и меки производ ако сакате да ги подобрите вашите искуства за капење. Преуредете го вашиот простор со нашите кадифени, луксузни и привлечни крпи за перење за стилска привлечност. Чистите линии и свиленото, мазно чувство ви овозможуваат одлична удобност плус удобност за секојдневна употреба. Завиткајте во луксузните турски крпи, извлечени од премиум долгиот турски памук. Дарежливата големина е луксуз. Внесете чувство за стил во бањата, дополнително меко и кадифено, станува се повозвишено и побожествено со секое миење. Оваа турска крпа е само совршена тежина и апсорпција. Брз сув, луксузен и долготраен производ. Мека и абсорбента, станува помека по секое миење. Карактеристики на текстура дизајн. Комплетот вклучува 8 крпи за перење од 12 х 12 инчи. Произведено Во Турција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди