• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пакет со простории за повеќекратна употреба, 42 квадратна табела со пластични столици, сива маглина завршна облога со морнарички седишта

Пакет со простории за повеќекратна употреба, 42 квадратна табела со пластични столици, сива маглина завршна облога со морнарички

 
DEN 2975.84

Количина на стоки
Достапно

Дизајнирајте мултифункционална околина за пауза/ручек со додавање на просторијата за паузи на OFM, модел PKG-BRK-026. Овој сеопфатен пакет за пробивање има сè што е потребно за да ги натера вашите вработени да се чувствуваат лесно. Издржливата повеќенаменска табела со врски, заедно со стабилните пластични столчиња со повеќе намени, ќе донесат готова чувство во вашата просторија. Подвижноста на сè во овој пакет овозможува просторот лесно да се редекорира. Столчињата може да се пофали со тубуларна челична рамка од 16 мерачи со санки, додека масата може да се пофали со елегантно јадро на саќе што ја прави табелата и лесна и цврста. Заборавете на вревата за дизајнирање на пауза со купување на сетот за проби. Кловоста на плоштадот со повеќенаменски плоштад е конструирана со 1,25? ламинат со висок притисок за да се спречат дупки и гребнатини. Повеќенаменски обликувани столчиња додаваат удобност, додека карактеристиката за редење обезбедува погодност за кој било мал простор. Столчиња? Супериорната конструкција овозможува капацитет на тежина до 250 фунти . Индивидуализирајте го вашиот сет со избирање помеѓу 4 автентични завршни таблети слични на дрво што ќе се мешаат добро со сè.


Карактеристики на понудата

Слични понуди