• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Miaенски Carat Carat T.G.W. Создадени Пинк Сафир и Карат Т.В. Дијамантско срце ореол прстен во сребро сребро

Miaенски Carat Carat T.G.W. Создадени Пинк Сафир и Карат Т.В. Дијамантско срце ореол прстен во сребро сребро

 
DEN 1584.00

Количина на стоки
Достапно

Создаде розов сафир. Прстен на срцето ореол. Направено во сребро. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Јасност на дијаманти : I2-I3. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Засилено со висока полска завршница, овој ореол срцев прстен е совршен додаток на секоја колекција на накит. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Ширина на опсегот : 1,5мм. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел.


Карактеристики на понудата

Слични понуди